A A A

To my - grupa trochę szalonych i dziwnych. Chcemy Wam opowiedzieć naszą historię wierząc, że przyłączycie się do nas. Zaczynaliśmy w różnych grupach, stowarzyszeniach, fundacjach, związkach. Marzyły nam się realizacja i działania o nietypowym zakresie. Każdy z nas jest inny. Każdy z nas jeżeli tylko chce może realizować się i swoje działania w wybranym przez siebie obszarze. Są wśród nas np. zapaleni czytelnicy, troskliwe mamy, aktywne nauczycielki, ochotnicy strażacy, młodzi filmowcy....... i wymieniać można tak dalej i dalej. Wszyscy wymyślamy, działamy, pracujemy,  bo chcemy, wszyscy pracujemy społecznie. Odzyskując jeżeli to możliwe część poniesionych kosztów. Ważni są dla nas ludzie ich pasje i to co chcą osiągnąć. Jeżeli więc masz pomysł .. potrzebujesz je "przegadać" chciałbyś by ktoś pomógł Ci w jego realizacji - to właśnie jesteś w odpowiednim czasie , w odpowiednim miejscu czyli w Czasoprzestrzeni dla Ciebie

 

 „Z potrzeby przekształcania marzeń i nadziei w rzeczywistość,dla dobra innych i swojego,by to co pozostanie było dowodem na istnienie dobra i wielkości człowieka."

 

Fundacja Czasoprzestrzeń to grupa ludzi realizująca dla siebie i innych bardzo różnorodne projekty. Wejdź w zakładkę Projekty i zobacz robimy. Chcesz się do nas przyłączyć napisz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.