Czasoprzestrzeń – Czas i Przestrzeń razem i oczywiście to co najważniejsze Ludzie.

Od początku Fundacja Czasoprzestrzeń to grupa ludzi, nas –realizujących się w czasie i przestrzeni czyli tu i teraz, dla dobra siebie i innych.

„… potrzeby przekształcania marzeń  i nadziei w rzeczywistość, dla dobra innych i swojego, by to co pozostanie było dowodem na istnienie dobra i wielkości człowieka…”

Aktualnie realizujemy dwa projekty:

„Czasoprzestrzeń małego człowieka czyli fajne zajęci przedszkolne”. Grupa ponad 30 dzieci wraz z Rodzicami uczestniczy w cyklu zajęć . Projekt realizowany w miejscowościach Husynne i Kobło. Dofinansowanie przez  Fundację BGK w programie „Na dobry początek!”.

Projekt „Hrubieszów – Gdańsk 2018” realizowany wspólnie z ZHP Hufiec Hrubieszów. W ramach którego odbyły się lub odbędą: cykl spotkań kształtujących samodzielność, kreatywność i odpowiedzialność w podejmowanych działaniach, zajęcia promujące wydarzenia w 100 letniej historii Niepodległej Polski ze szczególnym uwzględnieniem historii Powiatu Hrubieszów, kurs pierwszej pomocy i radzenia sobie w trudnych, niebezpiecznych sytuacjach, szkolenie „ Mądre odżywianie – umiem gotować”, konkurs fotograficzny  „Mój Region”, warsztat – „Planuję swój wolny czas… czyli biwak (pod namiotami) zaplanowany i zorganizowany przez młodych”, trzydniowy biwak pod namiotami, 13 dniowy wyjazd na Zlot ZHP do Gdańska.

Nasze programy, projekty, działania są otwarte na udział i zaangażowanie każdego komu nie obca jest chęć dokonywania zmian na lepsze.

Wkrótce to rozpoczęcie działań w ramach zajęć świetlicy socjoterapeutycznej.

Rozpoczęliśmy także działania których celem jest  wsparcie finansowe harcerskiego wyjazdu z okazji 100 lecia na Ogólnopolski Zlot  w Gdańsku. Fundusze zbierane są:

·         na konto Fundacji Czasoprzestrzeń 08203000451110000004287070 w tytule wpłaty proszę wpisać: darowizna „Hrubieszów – Gdańsk 2018”.

·         za pomocą zbiórki internetowej - https://pomagam.pl/hrubieszow-gdansk/

·         kwesty do puszek  - numer rejestracji 2018/2538/OR

 

https://www.facebook.com/fundacjaczasoprzestrzen/

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Do spotkania w działaniu – Fundacja Czasoprzestrzeń