A A A

Fundacja Czasoprzestrzeń serdecznie dziękuje wszystkim za pomoc w realizacji działań w ramach projektu „Aktywna Czasoprzestrzeń”.  Działania realizowane były w dniach od 10 – 17 września 2016 i odbywały się w  ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

Były one odpowiedzią na inicjatywę Komisji Europejskiej  i miały zachęcić do aktywnego trybu życia . W ramach projektu Aktywna Czasoprzestrzeń odbyło się pięć spotkań  w miejscowościach: Kobło, Strzyżów, Czerniczyn, Hrubieszów i Husynne. Wzięło w nich udział łącznie ponad 240 osób. Współorganizatorem akcji był ZHP Hufiec Hrubieszów.  

W ramach spotkań uczestnicy mogli aktywnie spędzić czas np. biorąc udział w zawodach strażackich czy brać udział w nietypowych konkurencjach takich jak: „jazda na fajerce”,  rzut gumowcem na odległość.

Dzięki wsparciu finansowemu inicjatywy przez: Gminę Hrubieszów, Starostwo Powiatowe  Hrubieszów, Gminę Miejską Hrubieszów, Gminą Horodło przyznane zostały puchary a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal za aktywność.

Spotkania odbyły się dzięki przychylności gospodarzy terenu, pracy wolontariuszy fundacji  i hufca oraz dużemu zaangażowaniu  OSP Kobło, OSP Strzyżów, OSP Czerniczyn.

Pamiętając o haśle #BeActive -Bądź aktywny- zachęcamy do aktywnego trybu życia przez cały rok

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

12.09.2016 Kobło

13.09.2016 Strzyżów

14.09.2016 Czerniczyn

15.09.2016 Hrubieszów

16.09.2016 Husynne