Fundacja Czasoprzestrzeń serdecznie dziękuję wszystkim instytucjom, jednostkom samorządowym, organizacjom pozarządowym oraz osobom prywatnym za aktywny udział w zbiórce na rzecz polskiej  świetlicy  w Łucku.  W organizowanej przez nas akcji zbieraliśmy materiały papiernicze oraz fundusze na ich zakup.  Po wydatkowaniu zebranej kwoty pieniężnej razem zgromadziliśmy 80 kg materiałów. Wyjazd  do Łucka i przekazanie darów planowany jest  w połowie lutego.

W akcji uczestniczyli:

·         Parafia św. Mikołaja w Hrubieszowie

·         Parafia św. Ducha w Hrubieszowie

·         Parafia Matki Bożej Łaskawej w Szpikołosach

·         Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem

·         Szkoła Podstawowa Nr  3 w Hrubieszowie

·         Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie

·         ZHP Hufiec Hrubieszów

·         Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie

·         Centrum Ubezpieczeń –Sebastian Księżyk

·         Osoby prywatne deklarujące  anonimowości

 

Wszystkim wspierającym naszą akcję serdecznie dziękujemy.

 

Monika Wołos

Prezes Fundacji Czasoprzestrzeń


 

 

 

  


 

"Kolorowe pomaganie " to projekt wsparcia. To odpowiedź na potrzebę naszych Przyjaciół. W ramach tego projektu pozyskujemy materiały papiernicze oraz fundusze na ich zakup. Wszystkie otrzymane i zakupione materiały papiernicze ( bloki, kredki, farby, zeszyty, kleje itp. ) zostaną przekazane świetlicy dla Polskich dzieci działającej przy parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem św. Piotra i Pawła w Łucku na Ukrainie. Działania trwają od 1 listopada 2018 do 31 grudnia 2018 roku.

Można nam pomóc przekazując: materiały papiernicze lub fundusze na ich zakup.

Materiały papiernicze można przynieść do Biblioteki Miejskiej w Hrubieszowie (HDK), Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem, harcówki ZHP Hufiec Hrubieszów (wtorek 16.00 - 17.00 budynek Fundacji Polsko - Francuskiej). 

Wpłat pieniężnych można dokonać na konto fundacji: 08203000451110000004287070 w tytule przelewu prosimy wpisać" Kolorowe pomaganie".

Wpłacić można także za pośrednictwem zbiórki internetowej w ramach portalu pomagam.pl  - adres zbiórki    pomagam.pl/kolorowepomaganie

Projekt został zgłoszony jako zbiórka publiczna pod numerem 2018/4359/OR. Fundacja posiada również zgodę na prowadzoną zbiórkę ks. kan. Pawła Chomiaka proboszcza parafii w Łucku.

Kontakt This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.