A A A

Fundacja Czasoprzestrzeń zaprasza młodych i aktywnych (wiek od 13 do 18/19 lat) do udziału w realizowanym przez nią projekcie „Rewolucje w kuchni z babią czyli kuchnia i komputery”.

 

Projekt obejmuje zajęcia w soboty - raz, dwa razy w miesiącu w okresie od lutego do czerwca 2019r. Zajęcia obejmować będą:

- warsztaty kulinarne w czasie których nasi seniorzy uczyć będą młodych podstaw gotowania,

- warsztaty nowych technologii - w czasie których młodzi uczyć będą seniorów: podstaw pracy z komputerem, obsługi aparatu fotograficznego, korzystania z sieci www ,

- konferencję na temat prawidłowego i  kreatywnego żywienia,

- spotkania integracyjne przy wspólnym stole oraz komputerach.

Wszystkie zajęcia realizowane będą w Szkole Podstawowej w Husynnem.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Wszyscy uczestnicy projektu otrzymają certyfikat ukończenia podstaw kursu: kulinarnego i komputerowego oraz upominki projektowe.

Zgłoszenia do dnia 09.2019 za pośrednictwem adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Prosimy o przesłanie następujących danych: imię nazwisko miejscowość zamieszkania adres mailowy lub telefon jako kontakt.

 

Pierwsze spotkanie odbędzie się 9 lutego 2019 w godz. 10.00 – 12.00 w budynku Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem.

 

Realizacja działań dofinansowana ze środków Fundacji BGK (Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w Konkursie Generacja 5.0)