A A A

Zasady projektu  „Wiedzieć by pamiętać” czyli trochę o Powstaniu Warszawskim (2016- 2018)

Celem działań w projekcie jest  zdobycie wiedzy o Powstaniu Warszawskim  i stworzenie platformy, bazy wiedzy różnorodnych materiałów związanych z Powstaniem Warszawskim.

Materiały lub linki do materiałów umieszczone zostaną na stronie organizatora projektu pod adresem www.czasoprzestrzen.wolit.pl

Wszystkie zebrane materiały gromadzone i udostępnione będą tylko w celach edukacyjnych.

Istotą  podejmowanych działań jest skierowanie go do ludzi młodych, popatrzenie na historię oczami ludzi młodych.  W projekcie mogą uczestniczyć wszyscy którzy chcą poznać historię Powstania Warszawskiego.  

Zapraszamy więc wszystkich do „przewrócenia Internetu” i wyszukaniu jak największej i jak najciekawiej zaprezentowanych informacji o Powstaniu Warszawski. Mogą to być : grafiki, filmy, spoty, wywiady, referaty, projekcje video, zdjęcia . Możliwe jest także wskazanie portali, platform dostępnych w sieci  a tematyką związanych z Powstaniem Warszawskim. Materiały wykonane samodzielnie podpisujemy swoimi danymi lub pseudonimem. W przypadku materiałów dostępnych w sieci wskazane jest podanie autora lub miejsca opublikowania.  Przesyłanie i udostępnianie realizujemy do końca września 2016 r

Wszystkie zebrane i udostępnienia pozostaną na stałe na platformie projektu.

Działania w ramach projektu maja charakter konkursowy. Zostaną wybrane dwie osoby do wyróżnienia w ramach projektu.

 Fundatorem nagród jest organizator Fundacja Czasoprzestrzeń.

Wyróżnione zostaną dwie osoby:

- osoba która prześle lub wskaże największą ilość materiałów

- osoba która prześle lub wskaże najbardziej nietypowy materiał

Wyróżnienia zostaną poznane i ogłoszone do końca października

 

Czekam na Wasze materiały już od teraz  - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


w  2016 roku było tak  -

Dziękujemy za 23 propozycje akcji, działań, konkursów których celem jest uczczenie 72 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
Ich przekrój i różnorodność nas zadziwił. To fakt Wasza wyobraźnia nie ma granic. Wszystkie zostały skrzętnie zapisane i z czasem będziemy do nich wracać. Niestety część z nich wymaga wkładu finansowego na który dziś nas niestety nie stać.
Wszystkie Wasze propozycje łączy jedno.  Wszyscy chcecie wiedzieć więcej o Powstaniu Warszawskim.
dlatego hasło na 2016  to  "wiedzieć by pamiętać"